İDEAL KIZ NASIL OLUNUR (ben beceremedim. size yardımı dokunur be

İdeal kız olmak çok basittir. Aşağıdaki kuralları bilmeniz yeter. Ama uygulaması zordur. Ben kuralları iyi bilmeme rağmen hiç uygulayamamışımdır. Belki birinin işine yarar diye yazıorm. Ya da İlhan Uçkan vb bi kadın kitapları yazarı için bi kaynak olur. Bakar, araklar, değiştirir, yazar.
Şu ışıl ışıl parıldayan, parlak ambalajlı orospulardan olmak. Bütün erkeglerin tapır tapır koşup, kulları köpekleri olmak istedikleri tipler aşağıda sayacağım özellikleri taşırlar (Beni de sadece böle iğrenç kırolar, döküntüler, abazanlar, çöpten bulduum adamlar sevio. Diğerleri de... Neyse. Süper kızın özellikleri :

  1. Öncelikle kendi ayakların üstünde durabiliyo olucaksın (erkeksiz!). Anan baban bakmıo olucak sana. Zengin olucaksın ya da işinde hızla yükselio olucaksın.
  2. Bakımlı olucan. Ama romantik komedi tadında şirin, bohem kız da olabilirsin doğal doğal. doğal derken yağlı saçlı, sivilceli, 10 gündür yıkanmayan doğal demedim, dikkat.
  3. Her zaman mal mal gülümsicen açıkta bişe görmüş gibi. Somurtanı zerre istemez erkegler
  4. Her daim ciddi bi işle meşgul olcan. Biri arayınca "tatlım seminer var hayatım. Sonra gelmeye çalışırım tamam mı canım?" şeklinde kendini naza çekicen
  5. Tanıdıklarınla MUTLAKA her zaman umursamaz bi tavırla "tatlım, canım, hayatım" kelimeleri ile iletişim kurucan. Bu onların senin yanında aşağı & güçsüz hissetmelerine sebep olur-ki erkeklerin arayıp da bulamadıı şey. dey lav güçsüzlük!)
  6. Embesil gibi bebek konuşması yapıcan sevgiline. Sevmio gbi dursalar da bu kadar bebek konuşması yapan kız yanılıyor olamaz. "askuuuuoom, bebekiiiym, janiiim, vs" çocuun adı neyse onu bozcan öle hitap etcen. Örn: murat - muma, doruk - dodo (evet doğru tahmin! köpeğine isim verir gibi yeniden isim vericen ona. Çünkü erkegler lav biing itlik! [alınmayın sefqüli erkeg milleti]
  7. Bi dolu erkek arkadaşın olcak ama onlarla öle gte parmak arkadaşlıın olmıcak. Senin küçük kulların gibi olmalılar. Yanında küfür edememeliler, vs. Zırt pırt arayıp "ühüeee, ben içtimmm, çok kötüüym." fln demeliler ki off, o zaman sevgilin "amman kız çok talep görüyor dostum. Onu kaçırmamalı, yesss" diye düşünmeli mal.
  8. Onlar iğrenç bi espri fln yapınca "hıhı, anlıorm.... bak, bence bi süre görüşmeyelim" fln diyerek yerde kaka görmüş gibi bi yüz ifadesiyle zank diye çekip gitmelisin. unutma ki kimse terk edilmeyi "oo... ok." diye kabul edemez
  9. Onların yanındayken "seninle ilgileniorm.. ama çok işim var. ve çok hassasım. ne zaman sktrolp gitceem belli olmaz cınım. ona göre ayaanı denk al tamam mı ibişim" cümlesini ona "hissettirmeli"sin. Nası yaparsın bilmiorm. Ama ben sadece kırolarla uzaylılara(uzaylılar sanırım. dünyada öle bi tür yok çünkü) hissettirebiliorm onu :/
şimdilik aklıma gelen bu kadar. Sizin akılcağızınıza bişe geliyorsa yazınız. Ekleriz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !